PRODUCENT PODZESPOŁÓW MEBLOWYCH

Przebendów 42A, 39-308 Wadowice Górne

tel. 14 666 94 01, fax 14 666 10 51, e-mail: kooperacja@eldrut.pl

www.eldrut.pl

Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości produkty przez nas wytworzone. Jesteśmy przygotowani na indywidualne zlecenia jak również produkcję wielkoseryjną. Produkcja odbywa się na łącznej powierzchni 5200 m2 przy udziale 200 doświadczonych pracowników. Posiadamy linie produkcyjne dostosowane do produkcji procesowej wg indywidualnie projektowanych schematów układanych pod konkretne zlecenia. Korzystając na co dzień z wysokowydajnych maszyn i urządzeń CNC do produkcji metalowej, realizujemy również zlecenia kontraktowe dla tak wymagających branż jak MEBLOWEJ, AGD i AUTOMOTIV.

Najnowsza technologia maszyn i urządzeń w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników pozwala sprostać najtrudniejszym zadaniom oraz plasuje nas w ścisłej czołówce wśród firm konkurencyjnych (zarówno w Polsce jak i za granicą).

Dysponując parkiem maszynowym technologii CNC, światłowodowej, magnetycznej, 3D a w tym robotyzacji, automatyzacji i programów klasy ERP oraz wykorzystując najwyższej klasy maszyny producentów takich jak SCHLATTER, AMADA, WAFIOS, FANUC, LINCOLN, NUMALLIANCE – realizujemy wyzwania unikalne, innowacyjne wymagających wysokich technologii.

Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej metali z zastosowaniem nowoczesnych technologii

Bogaty park technologiczny

Na nasz park maszynowy składają się urządzenia, dzięki którym realizacja procesów odbywa się według najnowszych technologii. Korzystamy z rozwiązań wiodących producentów branży maszynowej.

Gwarancja jakości produktów

Jakość naszych produktów potwierdza certyfikat TÜV wg normy ISO 9001:2015. Ponadto każdy produkt poddawany jest trzystopniowej kontroli wewnętrznej.

Szybka realizacja

Wieloletnie doświadczenie oraz wdrożone procedury produkcyjne pozwalają realizować zamówienia Klienta w krótszym czasie.

 

W ramach usług dla przemysłu meblowego firma ELDRUT oferuje:

  • KOMPLEKSOWA OBRÓBKA DRUTÓW I PRĘTÓW
  • KOMPLEKSOWA OBRÓBKA BLACH
  • KOMPLEKSOWA OBRÓBKA RUR I PROFILI
  • SPAWANIE MIG/MAT, TIG
  • OBRÓBKA SKRAWANIEM
  • WYTWARZANIE NARZĘDZI
  • MALOWANIE PROSZKOWE, CYNKOWANIE, CHROMOWANIE
  • WŁASNY DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami

ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.

Przebendów 42A, 39-308 Wadowice Górne

tel. 14 666 94 01,  e-mail: kooperacja@eldrut.pl